LinkedIn Google plud Facebook

Mūsų partneris “Philip Morris Baltic” – vienas iš geriausių pasaulio darbdavių

Didžiuojamės, jog mūsų partneriai yra lyderiaujančios įmonės ne tik Lietuvoje, bet ir Pasaulyje. Šiais metais taip pat turime galimybę pasidalinti puikia naujiena, jog „Philip Morris Lietuva“ ir „Philip Morris Baltic“ organizacijos sėkmingai praėjo „Top Employer Institute“ vykdytą nepriklausomą žmogiškųjų išteklių valdymo praktikų bei darbo sąlygų auditą ir dar metus gali save vadinti vienais iš geriausių darbdavių („Top Employer Global“)!

„Top Employer Lithuania” ir „Top Employer Europe” sertifikatus „Philip Morris Lietuva“ ir „Philip Morris Baltic“ gauna penktus metus iš eilės, o „Top Employer Global” abi kompanijos sertifikuojamos trečius metus iš eilės. Abi „Philip Morris“ kompanijos Lietuvoje lyderiauja žmogiškųjų išteklių ir kultūros praktikų įgyvendinime.

Šis sertifikatas suteikiamas nepriklausomam auditui įvertinus organizacijoje įgyvendinamas žmogiškųjų išteklių programas ir darbuotojams užtikrinamas darbo sąlygas. Objektyviais kiekybiniais bei kokybiniais parametrais pagal itin griežtą šio instituto metodologiją yra analizuojama, kaip pritraukiami ir išlaikomi talentai, kokias mokymosi ir tobulėjimo programas kompanija įgyvendina, kaip įvertinami darbuotojų pasiekimai bei kaip už juos atlyginama, kaip skatinama lyderystė, planuojama karjera ir pan.

„Struktūruotas auditas su aiškia sertifikavimo metodologija ir kriterijais leidžia objektyviai įvertinti kompanijose įgyvendinamas žmogiškųjų išteklių programas ir išrinkti darbdavius, kuriems, drąsiai galime sakyti, darbuotojai yra pirmoje vietoje. Tokios kompanijos verčia kitus darbdavius pasitempti ir gerina darbo aplinką“, – pasakoja D.Plink.

top_employer_global_2019top_employer_europe_2019top_employer_lithuania_2019