LinkedIn Google plud Facebook

Konferencija “Šiandienos organizacijų pokyčiai rytdienos sėkmei užtikrinti”

Simplika kartu su CVO Recruitment, 3-ius metus iš eilės kvietė savo mylimus klientus į kasmetinį renginį. Šiais metais kalbėjome apie „Šiandienos organizacijų pokyčius rytdienos sėkmei užtikrinti“. “Telia Lietuva” talentų valdymo komandos vadovė, Justė Vižinytė pasidalino savo patirtimi, kokių darbuotojų ieško komandoms, išskyrė kandidatų unikalumus ir išskirtinumus, papasakojo, jog nebijo iššūkių ir ieško tokių kandidatų, kurie būtų kitokie – išsiskiriantys pomėgiais, charakteriais, stiliumi ir kt. Nebuvo pamiršta plačiau papasakoti ir visiems įdomią istoriją apie “Teo” ir “Omnitel” susijungimą, paminint svarbiausius faktus kodėl ir kaip tai įvyko, kokia šiai dienai vidinė darbo kultūra ir iššūkiai, kas žinoma, ypač pritraukė visų dėmesį.
Šie metai Lietuvoje yra ypatingi ir dėl to, kad pagaliau įsigalios naujasis darbo kodeksas, kuris visiems kelia susirūpinimą. Dr. Dalia Foigt – Norvaišienė iš “Cobalt” kompanijos, konferencijos metu pristatė naujojo darbo kodekso svarbiausius būsimus pasikeitimus, suteikė daug praktinių patarimų ir atsakė visiems į rūpimus klausimus. Gavome žinių kaip mes, darbdaviai, galėsime pasinaudoti DK teikiamais pranašumais ir buvome paskatinti ruoštis naująjam LR DK jau dabar.
“Swedbank” karjeros centro vadovė Agnė Jonaitytė – Karalienė pasidalino patirtimi kad “Įvairovė – kaip naujas organizacijos kultūros elementas”. Vadovė teigia, jog įvairovė įmonėje yra būtina, nes yra svarbu užtikrinti visiems lygias teises, darbo sąlygas, stabilius ir vienodus tų pačių pozicijų atlyginimus. Buvo kalbama apie vyrų ir moterų darbų diskriminacijos naikinimą, kaip ir kodėl yra būtina ištrinti iš visuomenės mąstymą, jog kai kuriuos darbus gali dirbti tik viena lytis, o kitus – kita.
Na, o pabaigoje renginyje kalbėjo charazmatiškasis Kęstutis Jasiulevičius iš “Door Training and Consulting Baltic” kompanijos. Kęstutis papasakojo kaip turėtų keistis naujoko įvedimo procesas, pateikdamas daug gyvenimiškų linksmų istorijų, kurios tikriausiai mums visiems, atėjus į naują įmonę dirbti yra nutikusios. Visi pritarėme, kad apmokinti naują darbuotoją yra begalo svarbu, o jei tai padarysime įvedant žaidybinių ar kitokių būdų,  įvedimo procesas bus tik sėkmingesnis.

Tikimės, kad renginys buvo įdomus ir naudingas kiekvienam atėjusiam ir rasite kur pritaikyti informaciją savo kasdieniniame darbe sprendžiant iššūkius. Iki kitų susitikimų, linki vis dar puikiomis emocijomis gyvenantis Simplika kolektyvas!

iuikhh_original