LinkedIn Google plud Facebook

Ieškantiems darbo

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų.

Mūsų tikslas – padėti darbo ieškantiems asmenims greičiau įsilieti į darbo rinką, siūlant lanksčias darbo sąlygas ar ne pilną darbo laiką, siekiant efektyvesnių verslo įmonių rezultatų ir pokyčių darbo rinkoje.

Simplika klientai – didelės ir mažesnės įmonės, tiek turinčios garsų vardą, tiek besikuriančios. Kiekvieną dieną mes sulaukiame prašymų surasti įvairių sričių darbuotojus.

Siųsti CV

Prieš siunčiant savo CV būtina perskaityti ir susipažinti su mūsų bendrovės asmens duomenų privatumo politika.

Simplika gali pasiūlyti tiek laikinų, tiek ir nuolatinio darbo pobūdžio pasiūlymų.

Darbo pasiūlymai

Laikinasis įdarbinimas

Dažniausiai laikinojo darbuotojo darbo sutartis trumpalaikė, tačiau pakankamai lanksti, pvz. studentas, kaip laikinasis darbuotojas, gali dirbti visą darbą, derinant su studijomis. Laikinasis įdarbinimas, tai:

  • puiki galimybė jauniems specialistams įgyti darbo patirties;
  • galimybė įsitikinti, kad įmonė, kurioje dirbate, Jums tinka ir norite joje dirbti nuolat;
  • galimybė užsidirbti papildomai arba kol ieškote nuolatinio darbo;
  • puiki galimybė pasirinkti darbo krūvį, atitinkantį Jūsų poreikį (pvz. studijuojant ar auginant vaiką);
  • galimybė įgyti darbo patirties dirbant skirtingose įmonėse.

Kas yra laikinasis įdarbinimas ir kas yra laikinasis darbuotojas? Pagrindinis skirtumas yra tas, kad darbuotojas yra įdarbinimas bei darbo sutartis sudaroma su Laikinojo įdarbinimo įmone (Simplika), o ne su įmone, kurioje darbuotojas tiesiogiai dirba. Visais kitais atžvilgiais laikinas darbuotojas niekuo nesiskiria nuo kitų dirbančių toje įmonėje darbuotojų.

Jei Tu lengvai prisitaikai prie naujovių ir greitai įsisavini naują informaciją, esi greitas ir lankstus, patikimas ir atsakingas – Tu esi idealus laikinas darbuotojas! Jei trokšti įvairovės ir vis naujos situacijos Tau teikia didžiulį malonumą, tuomet būti laikinu darbuotoju Tau yra gyvenimo būdas.

Užsiregistruokite mūsų duomenų bazėje ir Jums bus suteiktas asmeninis konsultantas, kuris padės visais karjeros klausimais ir padės priimti TINKAMĄ SPRENDIMĄ!