LinkedIn Google plud Facebook

Kitos paslaugos

Nuolat ieškome novatoriškų sprendimų ir juos tobuliname, todėl savo Klientams galime pasiūlyti išskirtines paslaugas, pritaikytas pagal kiekvienos įmonės individualius poreikius:

“Pirminė personalo paieška”

Pagal šią paslaugą Simplika konsultantai patalpina darbo skelbimus pagal Jūsų nurodytus reikalavimus pozicijai internetiniuose portaluose, vykdo duomenų bazių paiešką, praveda pirminius pokalbius su susidomėjusiais kandidatais telefonu bei pristato Jums potencialių kandidatų sąrašą. Rezultate, per trumpą laiką, Jūs gaunate sudarytą potencialių kandidatų sąrašą, su kuriais Jums lieka tik susitikti ir pravesti pokalbius.

“Didelės grupės darbuotojų paieška”

Turime sukaupę didelį patirties bagažą rinkdami darbuotojų komandas mūsų klientams. Vykdome grupines atrankas, pagal atskirai pritaikytas, konkrečioms pozicijoms, metodikas ir praktines užduotis.  Rezultate, per trumpą laiką, Jūs gaunate sąrašą pakalbintų potencialių kandidatų, su kuriais lieka pravesti tik trumpus finalinius pokalbius.

“Bandyk ir samdyk”

Ši paslauga – tai personalo atrankos ir personalo nuomos derinys. Tuo atveju, jei Jūs norite pratęsti atrinkto darbuotojo bandomąjį laikotarpį ir įsitikinti, ar jis pilnai atitinka Jūsų keliamus reikalavimus – mes Jums galime pasiūlyti apibrėžto laikotarpio darbuotojo nuomą, po kurios Jūs spręsite, ar norite atrinktą darbuotoją įsidarbinti.

 

 

 

 

Siųsti užklausą Rekomendacijos