LinkedIn Google plud Facebook

Kitos paslaugos

Nuolat ieškome novatoriškų sprendimų ir juos tobuliname, todėl savo Klientams galime pasiūlyti išskirtines paslaugas, pritaikytas pagal kiekvienos įmonės individualius poreikius:

“Pirminė personalo paieška”

Pagal šią paslaugą Simplika konsultantai patalpina darbo skelbimus pagal Jūsų nurodytus reikalavimus pozicijai internetiniuose portaluose, vykdo duomenų bazių paiešką, praveda pirminius pokalbius su susidomėjusiais kandidatais telefonu bei pristato Jums potencialių kandidatų sąrašą. Rezultate, per trumpą laiką, Jūs gaunate sudarytą potencialių kandidatų sąrašą, su kuriais Jums lieka tik susitikti ir pravesti pokalbius.

“Bandyk ir samdyk”

Ši paslauga – tai personalo atrankos ir personalo nuomos derinys. Tuo atveju, jei Jūs norite pratęsti atrinkto darbuotojo bandomąjį laikotarpį ir įsitikinti, ar jis pilnai atitinka Jūsų keliamus reikalavimus – mes Jums galime pasiūlyti apibrėžto laikotarpio darbuotojo nuomą, po kurios Jūs spręsite, ar norite atrinktą darbuotoją įsidarbinti.

“Išdarbinimas”

Išdarbinimo paslauga yra siūloma Klientui tuo atveju, kai yra atleidžiamas darbuotojas ar darbuotojų grupė ir norima užtikrinti jų sėkmingą tolimesnę integraciją į darbo rinką. Tokiu atveju Simplika konsultuoja atleidžiamus darbuotojus dėl darbo paieškos bei aktyviai įtraukia juos į savo Klientų vykdomas atrankas.

 

 

 

Siųsti užklausą Rekomendacijos