LinkedIn Google plud Facebook

Mūsų partneris “Philip Morris Baltic” – vienas iš geriausių pasaulio darbdavių

Didžiuojamės, jog mūsų partneriai yra lyderiaujančios įmonės ne tik Lietuvoje, bet ir Pasaulyje. Šiais metais taip pat turime galimybę pasidalinti puikia naujiena, jog „Philip Morris Lietuva“ ir „Philip Morris Baltic“ organizacijos sėkmingai praėjo „Top Employer Institute“ vykdytą nepriklausomą žmogiškųjų išteklių valdymo praktikų bei darbo sąlygų auditą ir dar metus gali save vadinti vienais iš geriausių darbdavių („Top Employer Global“)!

„Top Employer Lithuania” ir „Top Employer Europe” sertifikatus „Philip Morris Lietuva“ ir „Philip Morris Baltic“ gauna penktus metus iš eilės, o „Top Employer Global” abi kompanijos sertifikuojamos trečius metus iš eilės. Abi „Philip Morris“ kompanijos Lietuvoje lyderiauja žmogiškųjų išteklių ir kultūros praktikų įgyvendinime.

Šis sertifikatas suteikiamas nepriklausomam auditui įvertinus organizacijoje įgyvendinamas žmogiškųjų išteklių programas ir darbuotojams užtikrinamas darbo sąlygas. Objektyviais kiekybiniais bei kokybiniais parametrais pagal itin griežtą šio instituto metodologiją yra analizuojama, kaip pritraukiami ir išlaikomi talentai, kokias mokymosi ir tobulėjimo programas kompanija įgyvendina, kaip įvertinami darbuotojų pasiekimai bei kaip už juos atlyginama, kaip skatinama lyderystė, planuojama karjera ir pan.

„Struktūruotas auditas su aiškia sertifikavimo metodologija ir kriterijais leidžia objektyviai įvertinti kompanijose įgyvendinamas žmogiškųjų išteklių programas ir išrinkti darbdavius, kuriems, drąsiai galime sakyti, darbuotojai yra pirmoje vietoje. Tokios kompanijos verčia kitus darbdavius pasitempti ir gerina darbo aplinką“, – pasakoja D.Plink.

top_employer_global_2019top_employer_europe_2019top_employer_lithuania_2019

Close

Tarp geriausių pasaulio darbdavių mūsų partneris – “Philip Morris Baltic”

Džiaugiamės būdami svarbiu “Philip Morris Baltic” partneriu, padedančiu formuoti įmonės reputaciją šalyje. Norime pasidalinti su Jumis džiugia naujiena – tarptautinį tyrimą atliekantis nepriklausomas Nyderlandų institutas „Top Employers Institute“ paskelbė geriausių darbdavių (angl. Top Employers) sąrašą, į kurį ketvirtus metus iš eilės pateko „Philip Morris Baltic“ įmonė.

„Top Employers Institute“ tarptautinio verslo plėtros direktoriaus Dennis Utter teigimu, visos sertifikuojamos kompanijos yra vertinamos pagal aukščiausius tarptautinius „HR Best Practices Survey“ standartus. Tyrime dalyvaujančios įmonės turi atitikti griežtus talentų valdymo strategijų kūrimo, darbo jėgos planavimo, naujų darbuotojų integravimo, mokymosi ir tobulėjimo programų, atlyginimų bei priedų sistemų sudarymo ir lyderystės ugdymo sritims taikomus kriterijus. Tarptautinės audito bendrovės „Grand Thornton“ atliekamas auditas užtikrina gautų rezultatų skaidrumą ir vientisumą.

„Mūsų atliktas tyrimas patvirtino, kad UAB „Philip Morris Lietuva“ ir UAB „Philip Morris Baltic“ darbuotojai turi išskirtinę darbo aplinką bei galimybę dalyvauti kūrybinėse iniciatyvose, apimančiose įvairias motyvavimo ir veiklos vertinimo sistemas, kurios puikiai atspindi „Philip Morris“ organizacijos kultūrą“, – sakė D.Utter.
„Mes kryptingai siekiame sukurti aplinką, kurioje darbuotojai matytų aiškias karjeros galimybes, galėtų mokytis ir tobulėti ne tik kaip profesionalai, bet ir kaip asmenybės, turinčios savo pomėgius ir svajones. „Philip Morris“ Lietuvoje siūlo išskirtines nuolatinių mokymų programas ir diegia bei stiprina įvairias lyderystės ugdymo iniciatyvas. Šis pripažinimas patvirtina, jog kompanijos pastangos yra teisingos ir vertinamos. Mes tuo didžiuojamės“, – sakė Generalinis direktorius Baltijos šalims, Mindaugas Dacys.

Picture2 Picture3 Picture4

Close

Naujas verslo centras “Narbuto 5″ – mūsų nauji namai

Pagaliau oficialiai atidaryti mūsų namai!
Mes jau mylim savo naujus namus, kur yra šviesu ir be galo jauku, todėl ateik ir Tu apsižvalgyti pas mus 
Mus rasi naujame verslo centre T. Narbuto 5, 4-ame aukšte.

http://www.vilnius.lt/index.php?956522526

iwlwis383583

 

 

Close

Simplika apdovanota „EcoVadis“ sidabriniu medaliu

„EcoVadis“ – pirmaujanti pasaulinių tiekimo grandinių vertinimo organizacija. Kompanijos vertinamos pagal įvairius kriterijus: rūpinimąsi aplinkosauga, darbo tvarkas, žmogaus teisių užtikrinimą, pirkimo tvarkų organizavimą ir sąžiningumą vykdant verslą. „EcoVadis“ metodika pagrįsta tarptautiniais įmonių socialinės atsakomybės standartais, tarp jų – Visuotinė ataskaitų teikimo iniciatyva, Jungtinių tautų pasaulinis susitarimas ir ISO 26000, apimantis 150 pirkimo kategorijų ir 140 šalių.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, jos „Simplika“ buvo įvertinta sidabriniu medaliu. Mūsų klientai ir darbuotojai, gali būti visiškai ramūs ir tikri, jog dirbame sąžiningai, tvarkingai ir skaidriai.

 

SI Group 2017 CSR

Close

Baltic Days 2017

Malonūs prisiminimai iš mūsų kasmetinės Simplika&CVO Baltijos šalių susitikimo, kuriais norime pasidalinti ir su Jumis!

Kiekvienais metais Simplika ir CVO Recruitment šalys – Lietuva, Latvija ir Estija, susitinka sustiprinti komandą, šie metai buvo ne išimtis ir mes tapome komanda iš naujo Lietuvoje!

Close

Simplika partneriai Psichologijos ir mokymų centras organizuoja praktinius mokymus “Efektyvi darbo paieška”

Simplika partneriai Psichologijos ir mokymų centras rganizuoja praktinius mokymus “Efektyvi darbo paieška”, kurie vyks jau rugsėjo 28 d. 18.30 val. Grata Hotel viešbutyje, Vilniuje.

Visus norinčius daugiau sužinoti apie tai kaip tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui, kaip prisistatyti darbdaviui, kaip valdyti savo kūno kalbą ir kitus su darbo pokalbiu aktualius aspektus, kviečiame sudalyvauti! Registracijos langelyje veskite žodį Simplika ir įėjimas į renginį Jums kainuos 20 EUR iki pat renginio pradžios (įprastinė kaina 25 EUR).

Daugiau informacijos ir registracija internetinėje svetainėje https://pimc.lt/renginiai/efektyvi-darbo-paieska/

startup-photos

Close

Simplika persikėlė į T. Narbuto g. 5

Simplika persikėlė į naujas patalpas, esančias T. Narbuto g. 5, Vilniuje.

Laukiame Jūsų pokalbiui ar tiesiog kavos puodeliui! :) verslo-centras-narbuto-5-59b148ff65161

 

Narbuto-1-1060x524

Close

Konferencija “Šiandienos organizacijų pokyčiai rytdienos sėkmei užtikrinti”

Simplika kartu su CVO Recruitment, 3-ius metus iš eilės kvietė savo mylimus klientus į kasmetinį renginį. Šiais metais kalbėjome apie „Šiandienos organizacijų pokyčius rytdienos sėkmei užtikrinti“. “Telia Lietuva” talentų valdymo komandos vadovė, Justė Vižinytė pasidalino savo patirtimi, kokių darbuotojų ieško komandoms, išskyrė kandidatų unikalumus ir išskirtinumus, papasakojo, jog nebijo iššūkių ir ieško tokių kandidatų, kurie būtų kitokie – išsiskiriantys pomėgiais, charakteriais, stiliumi ir kt. Nebuvo pamiršta plačiau papasakoti ir visiems įdomią istoriją apie “Teo” ir “Omnitel” susijungimą, paminint svarbiausius faktus kodėl ir kaip tai įvyko, kokia šiai dienai vidinė darbo kultūra ir iššūkiai, kas žinoma, ypač pritraukė visų dėmesį.
Šie metai Lietuvoje yra ypatingi ir dėl to, kad pagaliau įsigalios naujasis darbo kodeksas, kuris visiems kelia susirūpinimą. Dr. Dalia Foigt – Norvaišienė iš “Cobalt” kompanijos, konferencijos metu pristatė naujojo darbo kodekso svarbiausius būsimus pasikeitimus, suteikė daug praktinių patarimų ir atsakė visiems į rūpimus klausimus. Gavome žinių kaip mes, darbdaviai, galėsime pasinaudoti DK teikiamais pranašumais ir buvome paskatinti ruoštis naująjam LR DK jau dabar.
“Swedbank” karjeros centro vadovė Agnė Jonaitytė – Karalienė pasidalino patirtimi kad “Įvairovė – kaip naujas organizacijos kultūros elementas”. Vadovė teigia, jog įvairovė įmonėje yra būtina, nes yra svarbu užtikrinti visiems lygias teises, darbo sąlygas, stabilius ir vienodus tų pačių pozicijų atlyginimus. Buvo kalbama apie vyrų ir moterų darbų diskriminacijos naikinimą, kaip ir kodėl yra būtina ištrinti iš visuomenės mąstymą, jog kai kuriuos darbus gali dirbti tik viena lytis, o kitus – kita.
Na, o pabaigoje renginyje kalbėjo charazmatiškasis Kęstutis Jasiulevičius iš “Door Training and Consulting Baltic” kompanijos. Kęstutis papasakojo kaip turėtų keistis naujoko įvedimo procesas, pateikdamas daug gyvenimiškų linksmų istorijų, kurios tikriausiai mums visiems, atėjus į naują įmonę dirbti yra nutikusios. Visi pritarėme, kad apmokinti naują darbuotoją yra begalo svarbu, o jei tai padarysime įvedant žaidybinių ar kitokių būdų,  įvedimo procesas bus tik sėkmingesnis.

Tikimės, kad renginys buvo įdomus ir naudingas kiekvienam atėjusiam ir rasite kur pritaikyti informaciją savo kasdieniniame darbe sprendžiant iššūkius. Iki kitų susitikimų, linki vis dar puikiomis emocijomis gyvenantis Simplika kolektyvas!

iuikhh_original

Close

UAB “SIMPLIKA” apdovanota “Gazelės 2017″ titulu

Mūsų įmonė „Simplika“ pateko į metų „Gazelės 2017“ nominantų sąrašą ir buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

„Gazelės“ apdovanojimus 2003 m. įsteigė laikraštis „Verslo žinios“. Apdovanojimas skiriamas už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą.

Gazele_spalvotas_300dpi

Close

SIMPLIKA 10 METŲ GIMTADIENIO AKIMIRKOS

UŽAUGOME – MUMS JAU 10 METŲ!!! Nuoširdžiai džiaugiamės kartu su Jumis šiais metais švęsdami SIMPLIKA 10 metų veiklos jubiliejų.  Per šiuos metus augome, keitėmės ir tobulėjome. Tikimės, kad mūsų vertybės, kryptingai lydinčios mus link užsibrėžtų tikslų, dar labiau stiprins Jūsų pasitikėjimą mumis bei užtikrins darnų bei abipusiai naudingą bendradarbiavimą ateityje!

Nuoširdžiai Jūsų SIMPLIKA kolektyvas

FotoJet Collage

Nuotraukos - G. Kairytė

Nuotraukos – G. Kairytė

Close