LinkedIn Google plud Facebook

Naujas verslo centras “Narbuto 5″ – mūsų nauji namai

Pagaliau oficialiai atidaryti mūsų namai!
Mes jau mylim savo naujus namus, kur yra šviesu ir be galo jauku, todėl ateik ir Tu apsižvalgyti pas mus 
Mus rasi naujame verslo centre T. Narbuto 5, 4-ame aukšte.

http://www.vilnius.lt/index.php?956522526

iwlwis383583

 

 

Close

Simplika apdovanota „EcoVadis“ sidabriniu medaliu

„EcoVadis“ – pirmaujanti pasaulinių tiekimo grandinių vertinimo organizacija. Kompanijos vertinamos pagal įvairius kriterijus: rūpinimąsi aplinkosauga, darbo tvarkas, žmogaus teisių užtikrinimą, pirkimo tvarkų organizavimą ir sąžiningumą vykdant verslą. „EcoVadis“ metodika pagrįsta tarptautiniais įmonių socialinės atsakomybės standartais, tarp jų – Visuotinė ataskaitų teikimo iniciatyva, Jungtinių tautų pasaulinis susitarimas ir ISO 26000, apimantis 150 pirkimo kategorijų ir 140 šalių.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, jos „Simplika“ buvo įvertinta sidabriniu medaliu. Mūsų klientai ir darbuotojai, gali būti visiškai ramūs ir tikri, jog dirbame sąžiningai, tvarkingai ir skaidriai.

 

SI Group 2017 CSR

Close

Baltic Days 2017

Malonūs prisiminimai iš mūsų kasmetinės Simplika&CVO Baltijos šalių susitikimo, kuriais norime pasidalinti ir su Jumis!

Kiekvienais metais Simplika ir CVO Recruitment šalys – Lietuva, Latvija ir Estija, susitinka sustiprinti komandą, šie metai buvo ne išimtis ir mes tapome komanda iš naujo Lietuvoje!

Close

Simplika partneriai Psichologijos ir mokymų centras organizuoja praktinius mokymus “Efektyvi darbo paieška”

Simplika partneriai Psichologijos ir mokymų centras rganizuoja praktinius mokymus “Efektyvi darbo paieška”, kurie vyks jau rugsėjo 28 d. 18.30 val. Grata Hotel viešbutyje, Vilniuje.

Visus norinčius daugiau sužinoti apie tai kaip tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui, kaip prisistatyti darbdaviui, kaip valdyti savo kūno kalbą ir kitus su darbo pokalbiu aktualius aspektus, kviečiame sudalyvauti! Registracijos langelyje veskite žodį Simplika ir įėjimas į renginį Jums kainuos 20 EUR iki pat renginio pradžios (įprastinė kaina 25 EUR).

Daugiau informacijos ir registracija internetinėje svetainėje https://pimc.lt/renginiai/efektyvi-darbo-paieska/

startup-photos

Close

Simplika persikėlė į T. Narbuto g. 5

Simplika persikėlė į naujas patalpas, esančias T. Narbuto g. 5, Vilniuje.

Laukiame Jūsų pokalbiui ar tiesiog kavos puodeliui! :) verslo-centras-narbuto-5-59b148ff65161

 

Narbuto-1-1060x524

Close

Konferencija “Šiandienos organizacijų pokyčiai rytdienos sėkmei užtikrinti”

Simplika kartu su CVO Recruitment, 3-ius metus iš eilės kvietė savo mylimus klientus į kasmetinį renginį. Šiais metais kalbėjome apie „Šiandienos organizacijų pokyčius rytdienos sėkmei užtikrinti“. “Telia Lietuva” talentų valdymo komandos vadovė, Justė Vižinytė pasidalino savo patirtimi, kokių darbuotojų ieško komandoms, išskyrė kandidatų unikalumus ir išskirtinumus, papasakojo, jog nebijo iššūkių ir ieško tokių kandidatų, kurie būtų kitokie – išsiskiriantys pomėgiais, charakteriais, stiliumi ir kt. Nebuvo pamiršta plačiau papasakoti ir visiems įdomią istoriją apie “Teo” ir “Omnitel” susijungimą, paminint svarbiausius faktus kodėl ir kaip tai įvyko, kokia šiai dienai vidinė darbo kultūra ir iššūkiai, kas žinoma, ypač pritraukė visų dėmesį.
Šie metai Lietuvoje yra ypatingi ir dėl to, kad pagaliau įsigalios naujasis darbo kodeksas, kuris visiems kelia susirūpinimą. Dr. Dalia Foigt – Norvaišienė iš “Cobalt” kompanijos, konferencijos metu pristatė naujojo darbo kodekso svarbiausius būsimus pasikeitimus, suteikė daug praktinių patarimų ir atsakė visiems į rūpimus klausimus. Gavome žinių kaip mes, darbdaviai, galėsime pasinaudoti DK teikiamais pranašumais ir buvome paskatinti ruoštis naująjam LR DK jau dabar.
“Swedbank” karjeros centro vadovė Agnė Jonaitytė – Karalienė pasidalino patirtimi kad “Įvairovė – kaip naujas organizacijos kultūros elementas”. Vadovė teigia, jog įvairovė įmonėje yra būtina, nes yra svarbu užtikrinti visiems lygias teises, darbo sąlygas, stabilius ir vienodus tų pačių pozicijų atlyginimus. Buvo kalbama apie vyrų ir moterų darbų diskriminacijos naikinimą, kaip ir kodėl yra būtina ištrinti iš visuomenės mąstymą, jog kai kuriuos darbus gali dirbti tik viena lytis, o kitus – kita.
Na, o pabaigoje renginyje kalbėjo charazmatiškasis Kęstutis Jasiulevičius iš “Door Training and Consulting Baltic” kompanijos. Kęstutis papasakojo kaip turėtų keistis naujoko įvedimo procesas, pateikdamas daug gyvenimiškų linksmų istorijų, kurios tikriausiai mums visiems, atėjus į naują įmonę dirbti yra nutikusios. Visi pritarėme, kad apmokinti naują darbuotoją yra begalo svarbu, o jei tai padarysime įvedant žaidybinių ar kitokių būdų,  įvedimo procesas bus tik sėkmingesnis.

Tikimės, kad renginys buvo įdomus ir naudingas kiekvienam atėjusiam ir rasite kur pritaikyti informaciją savo kasdieniniame darbe sprendžiant iššūkius. Iki kitų susitikimų, linki vis dar puikiomis emocijomis gyvenantis Simplika kolektyvas!

iuikhh_original

Close

UAB “SIMPLIKA” apdovanota “Gazelės 2016″ titulu

Vasario 10 d. Kaune, Žalgirio arenoje  buvo surengti sparčiausiai augančių įmonių Lietuvoje apdovanojimai - „Gazelė 2016“. Mūsų įmonė „Simplika“ pateko į metų „Gazelės 2016“ nominantų sąrašą ir buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių.

„Gazelės“ apdovanojimus 2003 m. įsteigė laikraštis „Verslo žinios“. Apdovanojimas skiriamas už greitą įmonės augimą, lankstumą ir pelningumą.

Gazele parasui

Close

SIMPLIKA 10 METŲ GIMTADIENIO AKIMIRKOS

UŽAUGOME – MUMS JAU 10 METŲ!!! Nuoširdžiai džiaugiamės kartu su Jumis šiais metais švęsdami SIMPLIKA 10 metų veiklos jubiliejų.  Per šiuos metus augome, keitėmės ir tobulėjome. Tikimės, kad mūsų vertybės, kryptingai lydinčios mus link užsibrėžtų tikslų, dar labiau stiprins Jūsų pasitikėjimą mumis bei užtikrins darnų bei abipusiai naudingą bendradarbiavimą ateityje!

Nuoširdžiai Jūsų SIMPLIKA kolektyvas

FotoJet Collage

Nuotraukos - G. Kairytė

Nuotraukos – G. Kairytė

Close

YouthSpeak Forum Lithuania – DIDŽIAUSIAS JAUNIMO FORUMAS LIETUVOJE!

Gegužės 13-14 dienas leisk kartu su Youth Speak komanda ir didžiuliu būriu studentų bei garsių įmonių, kurios ieško tokių talentų, kaip TU!

Išgirsk – Suprask – Kurk kartu su bendraminčiais tokią ateitį, kurioje norėtum dirbti ir gyventi!
Užeik čia: http://tiny.lt/pvtvtmn
Ir susitikime ten!

YouthSpeakSurvey

Close

KAIP VADOVAUTI LAIKINIEMS DARBUOTOJAMS?

Jeigu jums teko savo komandoje turėti laikinųjų darbuotojų, jūs tikriausiai žinote kokią didžiulę naudą jie gali atnešti, suburdamos laikinas komandas, įmonės gali vykdyti didesnius projektus, padengti sezoninius darbo krūvio svyravimus, aprėpti daugiau, nei sugeba įprastai – nesvarbu, ar tai būtų dokumentų archyvavimas, naujų produktų degustavimas ar naujos programinės įrangos testavimas.

Laikinojo įdarbinimo paslauga jau seniai „išaugo pakaitinio pagalbinio darbuotojo marškinėlius“. Įmonės pasitelkia laikinąjį įdarbinimą kartais ilgalaikiams ar neapibrėžtiems laike projektams. Neretai pasitaiko atvejų, kuomet pagal laikinojo įdarbinimo modelį dirba itin aukštos kvalifikacijos specialistai ar vadovaujančias pareigas užimantys asmenys. Be to, dažni atvejai, kuomet įmonės laikinųjų darbuotojų tarpe susiranda sau reikalingų nuolatinių darbuotojų ir juos pasamdo dirbti nuolatinį darbą.

Būtent dėl šių išvardintų priežasčių laikinųjų darbuotojų valdymui (įvedimui, kasdienei komunikacijai) rekomenduojama skirti deramą dėmesį.

Valuable-Benefits-Of-Doing-An-Internship-While-In-College

Aiškumas

Sudėliokite aiškų planą ir pasidalinkite juos su laikinais darbuotojais:

-  Kokia numatoma projekto trukmė? Ar tikėtini nukrypimai nuo planuojamos trukmės/ projekto pratęsimai?

- Kokia numatoma projekto apimtis? Kokie pagrindiniai projekto etapai? Koks tikslas? Kaip bus matuojama projekto sėkmė?

Ši informacija – labai svarbus faktorius laikinųjų darbuotojų motyvacijai; jiems reikalingas aiškumas ir apibrėžtumas.

Parenkite įvadinę informaciją apie įmonę/produktus/klientus (tai, kas aktualu). Sėkmingai dirbantys laikini darbuotojai – tai žmonės gebantys greitai įsisavinti naują informaciją ir prisitaikyti, taigi sudarykite jiems sąlygas atsiskleisti ir pasiekti geriausią rezultatą jūsų projekte.

Įtraukimas

Neatskirkite laikinųjų darbuotojų nuo įprastos įmonės kasdienybės ir nuolatinių darbuotojų veiklos. Laikinos komandos dalyvavimas susirinkime gali suteikti jums naujų įžvalgų, tuo tarpu įtraukimas į komandos laisvalaikio įvykius (renginius, bendrus pietus) didins laikinųjų darbuotojų motyvaciją ir formuos jūsų įmonės teigiamą darbdavio įvaizdį.

Įsiklausymas

Dalis laikinųjų darbuotojų turi nemažai patirties dirbant įvairių įmonių terminuotuose projektuose. Tai jiems suteikia neįkainojamos patirties iš skirtingų sričių, verslų, įmonių, vietovių. Jei toks žmogus dirba jūsų laikinąjame projekte, nepamirškite paklausti jo nuomonės ir patarimų; ši informacija gali būti aukso vertės.

Palaikykite ryšį

Rekomenduojame suteikti grįžtamąjį ryšį laikiniems darbuotojams tiek projekto eigoje, tiek ir jam pasibaigus. Galbūt kurie nors projekto darbuotojai yra verti rekomendacijų?

Pasidalinkite su jais savo įmonės ateities planais – ar numatomi kiti laikini projektai, ar planuojama samdyti panašaus pobūdžio nuolatinius darbuotojus, kokių darbuotojų įmonei dažniausiai prireikia. Užtikrinkite, kad personalo skyrius turėtų geriausių laikinųjų darbuotojų duomenis – jie jau daugiau nei kandidatai, jie – kandidatai, turintys patirties jūsų įmonėje bei tiesioginių vadovų rekomendacijas.

Autorius – Valerija Buzėnienė

 

Close