LinkedIn Google plud Facebook

Istorija, tikslas, vertybės

Nuo 1996 m. tūkstančiai Europos įmonių yra patikėję CVO Group savo personalo valdymo procesus, ieškodami strateginių ir ekonomiškų sprendimų. Simplika – CVO grupės narė, sparčiai auganti ir unikali savo specializacija personalo atrankos kompanija, kurios pagrindinė veikla – personalo atranka ir laikinojo įdarbinimo paslaugos. Šiuo metu Simplika sėkmingai veikia Lietuvoje, Latvijoje ir  Estijoje. Simplika padeda Klientams susirasti tinkamą darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų tikslas – padėti darbo ieškantiems asmenims greičiau įsilieti į darbo rinką, siūlant lanksčias darbo sąlygas ar ne pilną darbo laiką, siekiant efektyvesnių verslo įmonių rezultatų ir pokyčių darbo rinkoje. Tikslo siekiame būdami:

  • Profesionalūs. Mes vertiname profesionalumą ir kokybę bei siekiame ilgalaikio ir glaudaus bendradarbiavimo su kiekvienu iš savo klientų. Mes laikomės griežtų standartų ir vykdome visus savo įsipareigojimus.
  • Veržlūs. Mūsų tikslas – siūlyti ir teikti aukščiausios kokybės personalo sprendimus. Sau keliame ambicingus tikslus ir visuomet stengiamės juos vykdyti bei viršyti.
  • Pažangūs. Nuolat taikome novatoriškus ir optimalius sprendimus siūlydami paslaugas savo klientams. Nuolat tobuliname savo metodologiją, darbo įrankius bei procesus. Kiekvienam darbuotojui keliamas tikslas tobulėti, siekiant kuo profesionaliau aptarnauti Klientą.

Mūsų vertybės:

  • Komanda – Mes tikime, kad didžiausia mūsų vertybė – tai mūsų personalas. Mes pritraukiame, apmokome ir išugdome savo srities profesionalus, kurie yra novatoriški, energingi, veržlūs ir gali savo klientams pasiūlyti optimaliausius sprendimus.
  • Paprastumas. Nors mūsų paslaugos iš pirmo žvilgsnio Jums gali pasirodyti gana sudėtingos, mūsų užduotis yra palengvinti ir supaprastinti darbuotojų atrankos ir įdarbinimo procesus Kliento kasdieniniame gyvenime.
  • Socialinė atsakomybė ir sąžiningas verslas. Mes remiame sąžiningą verslą. Visi nuolatiniai ir laikini Simplika darbuotojai turi visas socialines garantijas, laiku mokamą darbo užmokestį, geras darbo sąlygas ir nuolatinį konsultantų palaikymą.

Mes padėsime Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą!